Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0