Movies
Ratings
369
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.0