Series
Ratings
26
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.0- VikingsRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
VikingsRated ★ 4.0