Movies
Ratings
13
HauntersRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5