Titles you rated
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 1.0
WarcraftRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0