Movies
Ratings
2076
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Fountain of YouthRated ★ 1.5
MantisRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5- NoiseRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
SinnersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.5
BrickRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HavocRated ★ 1.0