Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 3.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5