Titles you rated
HamiltonRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5