Series
Ratings
82
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0