Titles you rated
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.0
MRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
In the Line of FireRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 2.0
RinguRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 1.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 2.5
No.3Rated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.5