Titles you rated
Wall to WallRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Dog ManRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.0- WonderlandRated ★ 1.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0