Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5