Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0