Titles you rated
Wind RiverRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5