Titles you rated
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0