Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
IntentionRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5