Titles you rated
Bad GuysRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 0.5