Titles you rated
The IslandRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0