Movies
Ratings
76
The Iron GiantRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0