Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5