Titles you rated
BlindnessRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
SkylineRated ★ 0.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 3.0