Movies
Ratings
1180
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Forgotten LoveRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 1.0
FatherhoodRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 2.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.0
Look BackRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0