Movies
Ratings
108
JumperRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 1.5
Source CodeRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5