Titles you rated
Dark NunsRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
ImmaculateRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0