Movies
Ratings
853
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
DittoRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5