Series
Ratings
96
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Orange DaysRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- SunflowerRated ★ 2.5