Movies
Ratings
962
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5- Quo VadisRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
All's Well, Ends WellRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Ernest Goes to SchoolRated ★ 3.0