Series
Ratings
313- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
Too MuchRated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 2.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5