Titles you rated
AmélieRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 0.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 0.5