Series
Ratings
88
Low LifeRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0