Movies
Ratings
83
The HandmaidenRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0