Movies
Ratings
516
Top GunRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Love HardRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0