Movies
Ratings
361
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0