Movies
Ratings
117
Suicide SquadRated ★ 1.0
ControllerRated ★ 2.0
The EastRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5