Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 0.5
The BalconettesRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
MustangRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0