Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0