Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Homeward BoundRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 4.0- Unheard: Defend Masafer YattaRated ★ 3.5
Wouldn't Make It Any Other WayRated ★ 3.5- Already Know ButRated ★ 3.5
- Two Cameras for PalestineRated ★ 4.0
- Lucky DogRated ★ 4.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
RomeoRated ★ 4.0
Girls on topRated ★ 4.0
Miss Kim LilacRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5