Movies
Ratings
172
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The VowRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0