Series
Ratings
21
Winter SonataRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0