Movies
Ratings
213
AssassinationRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spin KickRated ★ 3.0
ElfRated ★ 2.5
The Sword with No NameRated ★ 1.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0