Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0