Movies
Ratings
113
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.5