Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Towering InfernoRated ★ 5.0
Rocky IVRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Patriot GamesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The UntouchablesRated ★ 3.0