Titles you rated
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 3.5