Titles you rated
The Man Who Planted TreesRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 0.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 1.0
DolittleRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.5
The Great BattleRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0