Series
Ratings
158
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0