Titles you rated
DumboRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
LoganRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0