Series
Ratings
96
Resident PlaybookRated ★ 4.0
My YouthRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5- Love Your EnemyRated ★ 3.0
- Good PartnerRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Private LivesRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 4.0- Baek-packer Season 2Rated ★ 3.0
Frankly SpeakingRated ★ 4.0