Titles you rated
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 4.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan: Counter RocketsRated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0