Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.0